top of page
Riccardo
riccardo.jpg

Riccardo Lucque

 • Grey LinkedIn Icon

Šéfkuchár a majiteľ, sieť reštaurácií La Collezione

Svoju gastronomickú kariéru odštartoval v šestnástich rokoch. Od roku 1993 pracoval v Anglicku v reštaurácii Zafferano, kde pôsobil dokopy deväť rokov. V Londýne sa stal výkonným vedúcim šéfkuchárom reťazca piatich talianskych reštaurácií a na nejakú dobu presunul svoju kariéru aj do New Yorku. Od roku 2002 žije v Prahe, kam pôvodne prišiel ako šéfkuchár reštaurácie Square. O tri roky neskôr otvoril svoju prvú reštauráciu - Aromi v Mánesovej ulici. Nasledovala La Finestra in Cucina, bistro La Bottega a v tomto roku reštaurácia Amano.

Mlatilik.jpg

Aleš Mlátilík

 • Grey LinkedIn Icon

CEO, Zľavomat

Aleš vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe. Svoju kariéru začal v korporácii General Electric (GE), kam nastúpil ihneď po ukončení štúdia. Manažérske skúsenosti prevažne v oblasti financií získaval v rámci skupiny GE v Severnej Amerike, EMEA a v juhovýchodnej Ázii, kde pôsobil celkovo osem rokov. V roku 2013 sa pripojil k akcionárom Slevomat Group a v roku 2014 prevzal vedenie portálu Zľavomat na Slovensku a firmu previedol kompletnou transformáciou a re-positioningom brandu. Zatiaľ čo celé odvetvie zľavových portálov je mŕtve, Zľavomat sa stal lídrom na poli predaja zážitkov a zároveň jednou z najrýchlejšie rastúcich e-comm firiem na Slovensku s ročným obratom 40 mil EUR.

Mlatilik
Ciskova
Ciskova_Summit.jpg

Lucia Čišková

 • Grey LinkedIn Icon

Managing Director, Business Lease Slovakia 

Lucia začala svoju pracovnú kariéru v spoločnosti Jacob Fleming Group na juniorskej sales pozícii. Celé hodiny telefonovala a predávala miesta na konferencie v angličtine delegátom z celého sveta. Táto práca jej vyoperovala strach a dala potrebné základy do ďalšieho sveta biznisu. Aktuálne už desať rokov pracuje v oblasti operatívneho lízingu a ďalších služieb mobility. Postupne sa v tomto mužskom odvetví prepracovala cez tri obchodné pozície až na pozíciu výkonnej riaditeľky Business Lease Slovakia. Svoju prácu neskutočne miluje kvôli jej rozmanitosti. Fascinujú ju inovácie a nové produkty. Vďaka svojim silným obchodníckym a líderským zručnostiam dokáže byť oporou pre svoj tím 50 zamestnancov. Posledné dva roky sa venuje transformácii spoločnosti, change managementu, nastaveniu pracovného prostredia, kultúre a hodnotám. Vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe a neskôr si urobila MBA v odbore Marketing management and international business. Pochádza od Tatier, má jedného syna a aktuálne sa učí hrať golf.

Slaby
 • Grey LinkedIn Icon

V skupine Manuvia zastáva Peter funkciu CEO a na najvyššej riadiacej funkcii je zodpovedný za celkové riadenie a business development skupiny Manuvia v regióne CEE. Súčasne je členom predstavenstva spoločnosti. Peter je prezidentom HR Aliancie a členom predstavenstva Zväzu elektrotechnického priemyslu SR a zástupcom HRcomm. Je členom prezídia Republikovej únie zamestnávateľov SR. Aktívne prispieva k formovaniu názorov na mobilitu pracovnej sily a stabilitu zamestnancov. Je pravidelným rečníkom a komentátorom v rámci rôznych workshopov, konferencií a eventov vrátane medzinárodných. Peter je spoluzakladateľom pracovnej agentúry Express People, ktorá sa po dokončení fúzie stala súčasťou skupiny Manuvia, súčasnej jednotky v personálnom leasingu v SR a ČR.

Ondřej Slabý

01

Foto HR summit II.jpg

Martina Možná

HR Director CZ/SK, Schindler CZ

Peter Dosedla

CEO, člen predstavenstva, Manuvia

Martina v súčasnosti pracuje na pozícii personálnej riaditeľky česko-slovenskej pobočky švajčiarskeho výťahového koncernu Schindler. V rámci svojej personálnej role zodpovedá aj za oblasť riadenia bezpečnosti a compliance. Má dlhoročné skúsenosti z oblasti HR poradenstva, obzvlášť z oblasti odmeňovania, optimalizácie HR procesov a organizačnej štruktúry, ale aj riadenia angažovanosti zamestnancov. Zároveň má Martina skúsenosti aj v úlohách interného HR manažmentu z rôznych oblastí podnikania, napr. stavebníctva, poisťovníctva, ale aj z neverejného sektoru orientovaného na vzdelávanie.. Vyštudovala odbor ekonomickej a politickej sociológie na Karlovej univerzite v Prahe. Je absolventkou vzdelávacieho programu pre koučov The art and science of coaching.

Martina Mozna
Dosedla_foto_edited.jpg
Dosedla
ondrej_slabý.jpg

Senior HR Business Partner, Avast

 • Grey LinkedIn Icon

Ondřej má viac ako 25 ročné skúsenosti v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Jeho cesta viedla od pozície Training and development v komunikačnej spoločnosti (T-Mobile), cez HR Business Partner v oblasti bankovníctva (GE Money),  manažérske a riaditeľské pozície v FMCG (Kimberly-Clark a Coca-Cola) až do sveta digitálneho biznisu (Fortuna, Mall Group a Avast). V súčasnosti pôsobí ako Senior HR Business Partner v globálnej spoločnosti Avast s centrálou v Prahe. V roku 2016 sa umiestnil na druhom mieste v ocenení „Osobnost HR 2016“ v Českej republike.

 • Grey LinkedIn Icon
Lukášová Katka.jpg

Kateřina Lukášová

 • Grey LinkedIn Icon

HR riaditeľka, SAZKA

Kateřina pôsobí v oblasti HR už viac ako 15 rokov. Začínala v konzultantských spoločnostiach odkiaľ prešla do interného HR vo veľkých medzinárodných korporáciách. V nich začínala administratívou, prešla si pozíciou HR Business Partner, až na pozíciu HR riaditeľky v Sazke, v ktorej je od roku 2014. Počas jej pôsobenia sa z tradičnej českej spoločnosti stal líder v oblasti herného priemyslu, ktorý sa každoročne umiestňuje medzi najlepšími zamestnávateľmi.

Lukášová
Boros
Boroš_Vladimír.jpg

Vladimír Boroš

 • Grey LinkedIn Icon

Obchodný a marketingový riaditeľ pre SK a CZ, Knauf Insulation

Vladimír má dlhodobé skúsenosti z biznis prostredia, riadenia tímov a rozvoja zamestnancov. V rokoch  2008 – 2016 sa v rámci pozície obchodného riaditeľa v Knauf Insulation venoval rozvoju podnikateľského prostredia na Slovensku a pôsobil ako viceprezident Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska. V Knauf Insulation sa dlhodobo venuje internému nastavovaniu organizačných zmien, ktoré reflektujú potreby a vývoj trhu, a zákazníckych segmentov, dôležitých pre spoločnosť. Pracuje na zmenách pracovných pozícií a tvorbe novej štruktúry obchodného oddelenia. Aktívne vytvára koncepty obchodných stratégií a ovplyvňuje smerovanie spoločnosti na vytváranie nových príležitostí a inovácií. Kontakt s modernými trendmi má aj vďaka svojmu neustálemu vzdelávaniu sa a osobnému rozvoju. V rokoch 2010 – 2011 absolvoval seminár v St. Galler Business School, odbor General Management S a Leadership. Tento rok získal certifikát London Business School v oblasti Leading Businesses into the Future Programme.

Debnar
JanDebnar.jpg

Ján Debnár

 • Grey LinkedIn Icon

Senior HR Consultant, CZ & SK Market Leader, Kincentric

Ján pracuje ako senior HR konzultant v spoločnosti Kincentric, ktorá spoločnostiam pomáha byť úspešnejšími prostredníctvom toho najcennejšieho aktíva – svojich ľudí – a stavia na viac než 20 ročnej histórii v oblasti HR (vznikla akvizíciou Aon Hewitt) so špecializáciou na employee engagement a employee experience. Ján vedie tím zodpovedný za český a slovenský trh a aktívne sa podieľa na lokálnych i medzinárodných projektoch zvyšujúcich motivovanosť zamestnancov, budovaním unikátnych firemných kultúr a sprevádzaním spoločností na ceste k titulu Best Employer. Ján je absolventom Masarykovej univerzity v Brne, certifikovaným koučom a má dlhoročné skúsenosti tiež ako facilitátor a tréner. Okrem skúseností z korporátneho prostredia pôsobil tri roky ako člen a líder medzinárodnej neziskovej organizácie a podnikal na Slovensku.

Kukanova
Ildikó Kukanová_foto.jpeg

Ildikó Kukanová

 • Grey LinkedIn Icon

Regionálna riaditeľka retailovej obchodnej siete, VÚB

Ildikó absolvovala Poľnohospodársku univerzitu v Nitre. Počas štúdia rok pracovala v školstve a od roku 2000 pôsobí v bankovom sektore. Začínala v Tatra banke, kde pôsobila na rôznych pozíciách, väčšinou obchodného a manažérskeho charakteru. Od roku 2018 nastúpila do VÚB a.s., kde sa v rámci svojej pozície venuje hlavne rozvoju  manažérskeho potenciálu a leadershipu.

Vano

Vladimír Vaňo

 • Grey LinkedIn Icon
vaňo.jpg

Economist, Journalist, Investor & Lecturer

Vladimír je absolventom Wirtschaftsuniversität Wien a Carlson School of Management. Ako laureát rektorskej ceny Univerzity Komenského v Bratislave študoval vďaka súťažne získaným štipendiám aj na College of Charleston, Georgetown College a na New York University. V roku 1999 vstúpil do finančného sektora ako výskumný asistent hlavného ekonóma slovenskej pobočky ING. Po návrate z New Yorku sa stal vedúcim výskumu finančnej divízie Slovenskej sporiteľne. Od roku 2002 pravidelne publikuje na tému regionálnych a globálnych finančných trhov v ekonomickom a podnikateľskom časopise TREND. V rokoch 2011 a 2012 pôsobil ako externý poradca pre menové záležitosti podpredsedu vlády a ministra financií Slovenskej republiky. Od roku 2011 je zaradený do zoznamu preverených odborníkov na verejné financovanie prostredníctvom Rozvojového programu OSN (UNDP). Od roku 2007 zastáva pozíciu hlavného analytika SBERBANK Slovensko a v júli 2013 ho predstavenstvo Sberbank Europe AG vymenovalo za vedúceho výskumného kompetenčného centra pre CEE. Vladimír pôsobí vo výbore pre makroekonomické prognózy Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorý funguje podľa ustanovení „ústavného zákona o strope verejného dlhu“.

Pisoja
michal-pisoja.jpg

Michal Pišoja

 • Grey LinkedIn Icon

Executive Director, AGEL SK

Michal sa v detstve túžil stať učiteľom, neskôr lekárom. A hoci napokon vyštudoval medzinárodné vzťahy a obchod, svoj vzťah k pacientom a k odovzdávaniu skúseností si napĺňa už niekoľko rokov. Finančné a manažérske zručnosti získaval aj v Rakúsku a Rusku, pričom počas ôsmich rokov pôsobenia v zahraničí sa vypracoval až na investičného riaditeľa. V roku 2014 sa vrátil na Slovensko a prijal výzvu v podobe riadenia Nemocnice Košice-Šaca a neskôr aj celej skupiny AGEL SK. Ako generálny riaditeľ a predseda predstavenstva bol pri mnohých výstavbách a rekonštrukciách zdravotníckych zariadení a nedávno si jedna z nich - Nemocnica v Košiciach - prevzala ocenenie za 1.miesto v hodnotení kvality inštitútu INEKO. Aj napriek vysokému pracovnému tempu sa snaží z práce nezblázniť a vo svojich voľných chvíľach sa venuje svojej rodine a priateľom.

bottom of page